Geluidsniveau wielen GTU

Drucken

There are no translations available.

Geluid van de wielen

De GTU maakt tijdens het rijden een ratelend geluid. Dit wordt veroorzaakt door oneffenheden op het loopvlak.
De meest praktische en snelle oplossing hiervoor is:
- het uitnemen van de assen en het loopvlak licht opschuren met een schuurpapiertje van korrel 320 of hoger en daarna eventueel polijsten met een korrel van 800 of een polijstdoekje.
 
Er zijn nog 2 andere oplossingen in de maak die echter om uw geduld vragen:
 
1. We proberen alsnog goede wielen van de fabrikant te krijgen. Dit kost tijd, want ze moeten het probleem eerst oplossen en dan moeten ze nog verzonden worden. Als dit tijdig lukt, dan worden ze als omruilwiel aangeboden.
2. We hebben bij een Duitse producent een proefserie van een hogere kwaliteit besteld, die we na ontvangst gaan uittesten. Indien deze wielen tot een duidelijke verbetering van de rijeigenschappen leiden dan zullen we ze tegen een gereduceerd tarief als up-grade wiel in de handel brengen.
 

 
 

Suchen

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterVandaag241
mod_vvisit_counterGisteren907
mod_vvisit_counterDeze week3122
mod_vvisit_counterAfgelopen week7170
mod_vvisit_counterDeze maand16333
mod_vvisit_counterAfgelopen maand966
mod_vvisit_counterTotaal843306

Online

Wir haben 133 Gäste online