Plan E Problemen en Oplossingen

Afdrukken


REMBLOKKEN:
PROBLEEM: Er zijn enkele klachten binnen gekomen over remblokken die te ver naar beneden zakken.
OPLOSSING: Met een drupje houtlijm in hoge positie vastzetten.

KOPPELING:
PROBLEEM: De eerste zending heeft een te ver naar achteren gelegen NEM schacht, hierdoor koppelen kortkoppelingen van de verschillende fabrikanten niet. Bij de meegeleverde beugelkoppelingen haken in krappe bogen de buffers in elkaar waardoor ontsporingen het gevolg kunnen zijn.
OPLOSSING: Er is een verlengde beugelkoppeling onderweg. Met deze beugelkoppeling zal het in elkaar haken van de buffers verholpen zijn.

Deze vervangende beugelkoppelingen worden binnenkort toegestuurd en kunnen aan Plan E eigenaars worden meegegeven.

Bij gebruik van kortkoppelingen kan door gebruik te maken van het bijgeleverde rechthoekje en vastlijmen van de kortkoppeling het probleem worden verholpen (zie instructie).

LET OP! Het kan nodig zijn een in hoogte verstelbare koppeling toe te passen bij de rijtuigen die gekoppeld dienen te worden met locomotieven die te “hoog op de poten” staan. Een koppelboom met NEM schacht in de juiste positie is in ontwikkeling en zal in de toekomst als vervanging leverbaar zijn.

VANAF DE TWEEDE BATCH ZAL DIT PROBLEEM OPGELOST ZIJN

TRAPJES RESTAURATIE WAGEN:
PROBLEEM: Bij controle van de zending bleken deze trapjes meestal vastgelijmd te zijn op een dusdanige wijze dat het voorste draaistel niet kon draaien. Wij hebben daarom de trapjes veelal verwijderd en als los item bijgeleverd.
OPLOSSING: Afhankelijk van het railsysteem en de boogradius zullen de trapjes al dan niet voor problemen blijven zorgen. Laat ze weg of lijm ze vast zodat de draaistellen wel draaien, met een klein beetje secondenlijm. Breng de lijm aan met een saté prikker en nooit direct ut het flesje.

VANAF DE TWEEDE BATCH ZAL DIT PROBLEEM OPGELOST ZIJN

KWETSBARE DETAILS:
De hoeveelheid losse details op de Plan E rijtuigen zorgen voor een zeer realistische look.
Nadeel hiervan is de kwetsbaarheid.
Om ook in de toekomst de Plan E rijtuigen optimaal te kunnen houden, wordt door Artitec een onderdelenset ontwikkeld uit minder kwetsbaar etswerk en wit-metaal die als herstellings- en vervangingsset op de markt zal worden gebracht.

Wij hopen hiermee de problemen opgelost te hebben.

Met vriendelijke groet,

Artitec

Zoek

Speciale projecten

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterVandaag1069
mod_vvisit_counterGisteren938
mod_vvisit_counterDeze week2971
mod_vvisit_counterAfgelopen week8283
mod_vvisit_counterDeze maand8973
mod_vvisit_counterAfgelopen maand8590
mod_vvisit_counterTotaal751133

Online

We hebben 70 gasten online